Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Mi baja van a gépemnek helyre...

Mi baja van a gépemnek helyre hozható még Windows újratelepítés nélkül?

Figyelt kérdés

Nem régen volt egy kis baja a monitoromnak, hogy cruba 4 helyen is több mint dupla hz-nek állítottam be. Ezért nem adott képet a monitor. Csak hülye voltam és pár nap múlva az idő vissza állítással próbáltam helyre hozni. Érdekes, hogy az egyetlen vissza állítási lehetőségi pont az arra a napra szólt. Rá mentem amikor kellene soha nem sikerül most érdekes sikerült. A monitor nem jött helyre, a csökkentett módban is helyre tudtam volna rakni és utána mikor beléptem jöttek elő ezek a problémák. A legjobban innen az zavar, hogy a szoftverben sem nagyon tudok belépni, hang meg egyáltalán nincs akármit állítok be és akár kihúzom és vissza dugom. És sehogy nem tudom helyre tenni ha ez meg lenne akkor legalább tudnék játszani, de így nem lehet. Most komolyan ez a Microsoft ennyire játszik az emberekkel, hogy egy elméleti hibajavító dologba is betesznek egy ilyen hibát? Az utolsó képeken ahol zöld a képernyő az azért van mert már régebben a monitor is elkezdte néha ezt csinálni és csak akkor lesz normális ha a csatlakozó normálisan van beállítva. Pedig vga, átalakító csere is volt azóta. De tessék, hogy ne keljen egy fél oldalba elmagyarázni ezek a bajok állnak fent:

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]


Windowsot újra tudnám rakni ha lesz hozzá telepítő cd. De azért nem akarom mert ezen vannak fent olyan zenék és dolgok jelenleg amikre szükségem van és nem szeretném ha elvesznének. Ez a windows amit rátettek már eredetileg aktiválva volt és a frissítésekkel sem voltak már bajok. De akinek ilyenje van az már 12 ezerért csinálja meg akkor már olcsóbb lenne ha veszek 1-2 ezer forintért cd-t és feltelepítem. De az előbb említett okok miatt nem akarom meg újra telepíteni még 1,5 Tb-nyi játékot..



2023. márc. 23. 18:01
 1/4 anonim ***** válasza:
41%

Hát ezen egy mágus sem segít, eléggé elb....tad.

Alapban nem kéne egyszerre ennyi játéknak telepítve lennie, nem hinném hogy a 40 játékkal játszanál egyszerre...

Ezt a windowst gyaluld le, rendesen telepítsd, és ne buzeráld ha nem értesz hozzá.

2023. márc. 23. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
73%
Sajnos csak az újratelepítés segít. Csinálj egy partíciót, amire csak a windózt (meg még esetleg a telepített játékokat) teszed, és egy másikat, amin adatfájlokat (zenék, telepítők, stb.) tárolsz! Így a következő újratelepítésnél nem kell azzal vesződni, hogy kimásold a cuccaidat. Amúgy a rendszervisszaállítást ne használd, a Micro$oft azóta képtelen normálisan megcsinálni, amióta létezik ilyen funkció. Többet árt, mint használ.
2023. márc. 23. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Nem volt 40 játék feltelepítve nagyjából 15 játék van a gépen és még van 468gb helyem is. És nem hiszem, hogy én basztam el mert régen is volt amikor magasabb Hz-t akartam beállítani a monitornak. És akkor sem történt ilyen. Csak nem volt kép a monitoron. Amit helyre tudtam utána hozni csak akkor a kisfelbontású kép engedélyezése opcióval. Nekem egyenlőre csak annyi lenne a fontos, hogy hang legyen. Mert ha újratelepítem akkor, hogyan tudom lementeni azokat az alkalmazásokat amik kellenek erről a Windowsról?
2023. márc. 23. 19:20
 4/4 anonim ***** válasza:
82%

Ezen már nincs mit helyrehozni, újra kell telepíteni.

Lemez pedig nem kell az újratelepítéshez, usb-s telepítőt célszerű használni, ehhez elég egy 8 GBos pendrive, de ilyen kicsit már nem érdemes venni, ha esetleg a megvételén gondolkodol.

A telepítő letölthető a Microsoft oldaláról.

Újratelepítés előtt készíts egy második particiót az adataidnak, hogy ne vesszenek el.

2023. márc. 23. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!