Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » A szomszédom hozott egy PC-t...

A szomszédom hozott egy PC-t nem tölt be a windows valami hibát ír botoláskor kérdésem a windows mappákban lévő fájlokhoz hogy lehet legegyszerübben hozzájutni lemásolni?

Figyelt kérdés
Windows 8 as volt telepítve egy külső meghajtóra téve kimásoltam mindent (800GB) az 1.5TB os meghajtóról persze az egész egybe csak "C" meghajtó volt de a windowsba maradt képek, dokumentumok stb.mappákat nem látom. Tudom kimásolást is megúszhattam volna létrehozok egy particiót és oda telepítek egy új windowst de most újra fogom formazni és létrehozok két meghajtót egy kisebbet a "C"-nek a másikra meg az adatokat vissza. Az is lehet windows 8 lemezzel azt a hiányossági hibát is ki lehetne javítani profiként de nekem az ilyenek még nem igazán sikerültek csak újra telepítéssel ishiszen azt is csak tippre tudta a PC gazdája hogy 64 bites windows 8 volt rajta, ötleteket várok köszönettel (nem programozó informatikus vagyok céllal).

#PC #Windows 8 #informatika #Operációs rendszer hibát jelez #Windows mappák tartalma nem induló windowsnál
2023. ápr. 8. 08:15
 1/4 anonim ***** válasza:
31%
Telepíts rá egy windowst a régi fájlok megtartásával. Utána másold ki ami kell. Aztán full telepítsd újra megint, de már a formázással és a partíciók törlésével.
2023. ápr. 8. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm valószínű ezt mgpróbálom, sőt ezt már alkalmaztam is valamikor annyit tudok nem igazán javul meg a Windows tőle de legalább a "Windows mappák adatai" kinyerhetők. Tehát utána újraformázással egy kb.100GB nyi meghajtót a "C"-nek, már mindegy a sok adat kimásolását időben kiszenvedtem pedig M2 es 1TB os USB-s meghajtómra másoltam de csak USB 2 es külső vinyó adapterről igy vagy 6 óra ráment, a visszamásolás már nem lesz fele idő sem úgy sejtem sőt azt USB 3 ason tudom másolni.
2023. ápr. 8. 08:47
 3/4 anonim ***** válasza:

Valanilyen live rendszer használj az adadmentéshez:

[link]

2023. ápr. 8. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 arpi1969 ***** válasza:

NAGYON EGYSZERŰŰŰ A DOLOG


wedd ki a winyót és a winyóról le tudsz másolni mindent ami rajta van, ha egy másik jó gépbe berakod, szépen megjelenik mint egy pendráj.

2023. aug. 15. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!