Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » A KomPhone boltról vélemények?

Roadkill kérdése:

A KomPhone boltról vélemények?

Figyelt kérdés
Szép napot.A Komphone ból szeretnék használt gépet vásárolni és mikor megláttam az árakat lehidaltam hogy ez tényleg csak ennyi?Kiváncsi vagyok mik a tapasztalatok vele.Remélem ezt a kérdést nem veszik reklámnak mert nem annak szánom :) További szép napot és előre is köszönöm a válaszokat.

2023. ápr. 9. 12:01
 1/1 anonim ***** válasza:
Megbízható. De figyelni kell, hogy tényleg melyik alkatrészre milyen garanciát vállal. Sok esetben a videokártya használt, 3hó garival. Ennek tudatában érdemes... nem jelent rosszat ez amúgy, csak ez pl az egyik záloga az olcsóságának. Ezzel kalkulálni kell, és kész. Nem lesz ettől rossz vétel szerintem. Sőt, azzal, hogy ő egy üzlet, és garanciát is ad, sokkal jobb, mintha magánszemélytől vennél használtat.
2023. ápr. 9. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!