Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Képtelen vagyok megszokni a...

Képtelen vagyok megszokni a dupla monitor használatát. Egyszerűen idegesít, és állandóan azon kell agyalnom, hogy mi merre van. Más is van ezzel így?

Figyelt kérdés

2023. ápr. 14. 15:34
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Akkor használj egyet, csak azzal van pár dolog ami nehezebb.
2023. ápr. 14. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Igen, én sem szeretem. De nem problémázok rajta, egy monitort használok, és kész. Elég ritka az olyan eset, amikor hátrányt okozna, hogy nem látok egyszerre két dolgot teljes monitornyi szélességben.
2023. ápr. 14. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
76%
Idővel megszokod és sokkal praktikusabb, kényelmesebb lesz.
2023. ápr. 14. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 Szirty ***** válasza:
76%

Rendkívül hasznos tud lenni. Nem kellett megszokni.

Ha nem érzed annak, akkor használj egyet.

2023. ápr. 14. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Egymás fölött vannak? Azt talán nehezebb megszokni. Ha rendesen be van állítva a képernyő beállításokban a kiterjesztésük, akkor nem kellene problémának lennie. Ha egymás mellett vannak, akkor szoftveresen is meg kell adni, hogy a bal oldali van a bal oldalon és a jobb oldali a jobb oldalon, mert ha fordítva csinálod akkor a bal monitor bal oldaláról kell kihúzni az egeret hogy a jobb oldali jobb oldalán megjelenjen, amitől nyilván körülményes lesz a használat.
2023. ápr. 14. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nem tudok azonosulni a problémával. Nem is kötelező két monitort használni. Nagyon nem értem miért vergődsz ennyire ezen.
2023. ápr. 14. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!