Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » HardverApro-n vásároltatok...

HardverApro-n vásároltatok már Apple terméket? Tapasztalatok?

Figyelt kérdés
Egy Macbook Air M1-et tervezek vásárolni, és láttam, hogy hardverapro-n lényegesen olcsóbb, mint üzletből vásárolni. Arra gondolok, hogy ez esetleg külföldről importált termékek lehetnek, ezért lehet az árkülönbség. Alapvetően az Apple-s garancia miatt gondolkozom rajta, nem mernék onnan más márkától vásárolni, és itt is eléggé gondolkozok rajta. Nektek vannak tapasztalataitok?

2023. máj. 7. 13:19
 1/2 A kérdező kommentje:
Még hozzáteszem, hogy akitől vennék, 1200 pozitív értékelése van, és nincs negatív.
2023. máj. 7. 13:21
 2/2 P.O.C. ***** válasza:
57%

A laptopomat onnan vásároltam vagy 3 éve. Ugyan nem apple termék, egy HP Probook 450 G6. Ebben a konfigurációban az akkor legolcsóbb magyarországi bolti ára kb 270 ezer ft volt. Én 150 ezerért vettem. Teljesen bontottalan csomagolásban, holland kiosztású billentyűzettel amit később matricával magyarítottam. Számlát, papírokat nem kaptam, de sosem volt semmi baja, de a HP rendszerén keresztül tudtam volna gariztatni. Zöld volt a státusza 2 év garival.

Szerintem abszolút megérte, főleg hogy ennyit spóroltam.

2023. máj. 7. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!