Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » PS3 HEN The Last Of Us magyarí...

Ricsikegalaxy kérdése:

PS3 HEN The Last Of Us magyarítás mit tegyek? Milyen program kell hozzá?

Figyelt kérdés
Van 1 PS3 HEN-em Letöltöm a Last Of Ustot. PKGI letöltővel fel telepítem majd utána játszható ki lehet lépni a játékból, PSt ki lehet kapcsolni utána müködik, A magyarítást feltelepítem. Persze nem 1 mappába telepít így a magyarítást be másolom a játékba felül írom a fájlokat, megváltozik a boritó és müködik, játszható felírat magyar. Ha ki lépek a játékból onnantól nem találom a borítót eltünik mintha felse lenne telepítve. Multimanban látom maga a játék mappát benne a fájlokat de inditani onnan sem tudom eltünik a boritó és nem talátom többet. Ha megint telepitení szeretném azt írja. "Nem telepíthető ez már telepitve van" Mit tegyek azon kívül, hogy angolul játszam ki?

2023. máj. 10. 01:48
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!