Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Mi lehet a baja a monitornak?

Mi lehet a baja a monitornak?

Figyelt kérdés

Adott egy Samsung C49HG90DMU monitor. Évekkel ezelőtt vettem nagyon árul alul, mert van egy minimális esztétikai, működésben nem befolyásoló hibája.

Nagyjából 1 éve elkezdett a start menü magasságában, azzal körülbelül párhuzamosan csíkozni. Ha odahúzom a kurzort, az alakzat kicsit megváltozik. Megfigyeltem, hogy hűvösebb időben csinálja, nem mindig, és 10-ből 8x egy újraindítás megoldja a problémát. Mi okozhatja ezt?

Észrevettem azt is, hogy egyszínű háttérnél nem egyenletes a megvilágítás, vannak rajta picit halványabb foltok. Ez normális? Olvastam erről valamit, hogy ilyen technológia, de nem értek hozzá.

Szerintetek érdemes megcsináltatni? Hibátlan állapotban (az esztétikai hibán túl) nyilván sokkal többet érne, de gyanítom a javítási költség sem kevés. Igazából el szeretném adni, nincs időm rá, nehezen fér el, de ha érdemes javítani, költenék rá. Ha meg olyan, tudni szeretném mi a baja és úgy árulni, nem akarok senkit becsapni.

Köszönöm a válaszokat!



2023. máj. 15. 19:22
 1/1 anonim ***** válasza:
100%
vegyél újat, nem gazdaságos javítani.
2023. máj. 15. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!