Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Animáció készítés. Hogyan...

Animáció készítés. Hogyan kezdjek bele?

Figyelt kérdés
Jobb iskolában kitanulni vagy otthon egyedül is lehet fejlődni?

2023. máj. 20. 15:43
 1/6 anonim válasza:
Otthon is lehet fejlődni. Ha nagyon komolyan gondolod, csak akkor menj ilyen iskolába. Középsulit keresel vagy már munka mellett végeznéd? Egy külön tanfolyamot javasolnék inkább
2023. máj. 20. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Most kezdem az egyetemet és amellett szeretnék ezzel foglalkozni. A corvin rajziskolát találtam, amit ők hirdetnek felnőttképzések azokat simán lehet munka és egyetem mellett is csinálni. Viszont a jelentkezés a 23-as tanévre már lezárult.
2023. máj. 20. 16:24
 3/6 anonim ***** válasza:
2D vagy 3D?
2023. máj. 20. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
2d
2023. máj. 20. 17:25
 5/6 anonim ***** válasza:
Vannak tök jó youtube tutorialok, könyvek, otthon is lehet sokat fejlődni. Az iskola a papírért kell, és nehéz is bekerülni (már ami nem OKJ)
2023. máj. 20. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
#5 Mennyire nehéz bekerülni? Tapasztalatból mondod? A rajzolás nem megy rosszul, tehát a felvételihez szükséges látvány után készült műveket nem lenne nehéz megcsinálni(portré,csendélet), inkább a kreatív munkák azok amikhez nem tudom mit várnak el. Nem lenne rossz ezzel foglalkozni a jövőben, csak elhelyezkedni fogalmam sincs hogyan lehetne.
2023. máj. 21. 18:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!