Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Ezen a videón elsírtam magam,...

Ezen a videón elsírtam magam, kinek mi a véleménye?

Figyelt kérdés

RetroShock! alábbi videóján elsírtam magam, ami 2018-ban készült, de 2023-ban visszanézve szörnyen ebbe az irányba tartunk... [link]


Ti mit gondoltok erről?



2023. máj. 25. 00:53
 1/4 anonim ***** válasza:
30%

Az első 2 percet néztem csak meg, és azt gondolom róla, hogy a videót ők is ugyan olyan modern eszközökkel gyártják le, amiket éppen fikáznak benne. Senkit nem kényszerítenek arra, hogy nagyobb, jobb, modernebb stb. elektronikus eszközöket vásároljon. Ha bedőlsz a marketingnek, akkor így jártál.

Manapság amúgyis divat fikázni mindent, mert azzal lehet jó sok megtekintést farmolni a yt-on. Megtekintés=pénz, ugye.

Illetve vannak az irigyek is, akik meg pavlovi reflexként mindent azonnal fikáznak, amit ők soha nem engedhetnek meg maguknak.

Megkaptam én is már többször, hogy mekkora veréb vagyok amiért 1,2 millióért vettem gamingre PC-t év elején. Miért nem jó nekem a 6-8 éves konfig.

2023. máj. 25. 01:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Szervizmérnök úr ***** válasza:
38%

1.

Ez is jellemez valamit a mai világból, hogy megnéztél gyorsan 2 percet és az alapján benéztél magadnak valami hülyeséget.

De a 20 perces videó lényege nem ez, hanem a Black Mirror című sorozatról szól gyakorlatilag, ami ennél tágabb témát ölel fel:

[link]

Láttam én is az eddigi részeket, most ki van írva a 6. évad is 2023-ra.

Volt egy kimaradás, a Covid-járvány miatt leállt a széria.

2023. máj. 25. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
38%

Ha választ írsz, kérjük, vedd figyelembe be a következőket:


Ne a válaszokra válaszolj, hanem a kérdésre! Mások válaszáról a véleményed a válasz értékelésével fejezheted ki.

A gyűlöletkeltésért, mások sértegetéséért, provokálásért, vállalkozás/termék/weboldal népszerűsítéséért, reklámozásért, trágárkodásért, rasszista írásokért, több kérdés ugyanazokkal a válaszokkal történő végigspameléséért, közízlés megsértéséért a fiókod korlátozásra kerülhet, így ilyen válaszokat ne helyezz el oldalunkon!

2023. máj. 25. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Szervizmérnök úr ***** válasza:
55%

Lehet látni, ki gyűlölködik, aki napok óta folyton belém köt, régi ellenség aktiválta magát.

Hogy nem veszi észre magát valaki, mennyire szégyenletes, nincs jobb dolga az életében...

Másik beírásodra törlést kértem, nem véletlenül tűnt el: gyűlölködtél ott is, semmiért.

2023. máj. 25. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!