Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » A Sony Playstation Magyarorszá...

A Sony Playstation Magyarország miért nem válaszol újból ?

Figyelt kérdés

Kaptam egy érthetetlen választ, hogy ők nem tudják, hogy a DC Universe Online miért tűnt el a PS Store-ból, nem tudják, hogy mikor lesz ismét elérhető, majd közölték, hogy nem elérhető a régióban.


Erre megkérdeztem, hogy mekkora területet neveznek régiónak, hány régió létezik, Európa országai ugyanabba a régióba tartoznak-e, erre ezekre a kérdésekre nem képesek válaszolni. Még annyit sem, hogy nem tudjuk megmondani. Most akkor kitől kérdezzem meg ? Milyen dolog ez, hogy telnek a napok és nem válaszolnak ? Megkérdeztem mégegyszer, akkor se válaszolnak.



2023. máj. 27. 12:30
 1/7 anonim válasza:
Vegyél Xboxot. Ott kedves az ügyfélszolgálat, válaszolnak mindig.
2023. máj. 28. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Vajon mi késztet egy ügyfélszolgálatot arra, hogy ne legyen segítőkész ? Hát az lenne a dolga, hogy segítsen.

Nekem az Xbox nem szimpatikus, meg ugye, ha vennék, akkor a meglévő trófeákat, mentéseket nem lehet átmásolni, amiknek az összegyűjtése évekbe telt.

2023. máj. 29. 18:08
 3/7 anonim válasza:
Sok ilyen cég van nem csak a Sony aki leszarja az ügyfeleket.
2023. máj. 29. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Kinél lehet panaszkodni, amiért nem végzik a munkájukat ?
2023. máj. 29. 18:19
 5/7 anonim válasza:
Senkinél. Sajnos ez van, ilyen a hozzáálásuk az ügyfelekhez. Annyit tudsz tenni hogy veszel egy Xboxot vagy egy Nintendot, vagy egy PC-t. Esetleg feladod játékos karriered és kimész a természetbe.
2023. máj. 29. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Az a baj, hogy amiket írtál az nem megoldás a problémára, hanem az a probléma elkerülése. Én viszont a megoldást keresem a problémákra.
2023. jún. 2. 13:51
 7/7 anonim válasza:
Vannak olyan problémák amit nem lehet megoldani.
2023. jún. 3. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!