Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Szerintetek is teljesen...

Szerintetek is teljesen nonszensz a "gamer" kifejezés?

Figyelt kérdés

Az egyik legidegesítőbb kifejezés szerintem az egész IT iparban.

Az egy dolog, hogy a kétezres évek elején a +10mhz OC Radeon 9200-akra ráírkálták, hogy "Gamer" marketing szempontból.. De ma már sokan gamerként hivatkoznak magukra. Ennek mi értelme? Mert szeret játszani? Ha szeretsz tévét nézni, akkor sem mondod, hogy "téver" vagy tévér :D

Mi ez a hülyeség?



2023. máj. 29. 12:36
 1/5 anonim ***** válasza:
88%

Ha szeretsz tévézni, akkor zombi vagy. A játszás egy aktív tevékenység, a gamer kifejezés pedig az angolból jött át, azt jelenti kb., hogy játékos, játszó.


Ha valaki focizik, azt mondjuk rá, hogy focista, ez ehhez hasonló

2023. máj. 29. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
80%
Markiting ha valamire rákerül, ugyanaz mint pár éve az RGB mánia, amikor még székből is volt világítós, mert hát akkor ami RGB-s az jobb elven ment a marketingrészleg.
2023. máj. 29. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

ráírkálták, hogy "Gamer" marketing szempontból

Megválaszoltad a sajat kérdésed. Amig van eleg birka aki ugrik a marketing csapdájára, akkor miert is ne?

2023. máj. 29. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Semmi értelme, vegyél rendes termékeket.
2023. máj. 29. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Én ugyan nem vagyok gamer 51 évesen, de nincs bajom a kifejezéssel, bár nem tudom, miért nem volt jó a player. A játékokban sem Gamer 1 és Gamer 2 van... Akik rendszeresen játszanak, és sokat, szeretik így hívni magukat. A gyártóknál egyébként nem jellemző, hogy ezt használnák a dobozokon, ilyen legfeljebb a webáruházakban van. Valahogy meg kell különböztetni az ilyen termékeket, az más kérdés, hogy ez csak dizájn, vagy komolyabb eltérés is van. Egereknél pl. 10-szeres dpi is előfordul az átlaghoz képest. RGB világítás sincs mindenen.
2023. máj. 29. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!