Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Lehetséges anélkül visszaállít...

Lehetséges anélkül visszaállítani Pendrivera fájlokat számítógép segítségével hogy csináltam volna róla biztonsági mentés?

Figyelt kérdés
TV-vel felvettem filmeket a Pendriveomra és elfelejtettem hogy a számítógépbe be van dugva és véletlen újraformáztam.Az lenne a kérdésem hogy vissza tudom e állítani a TV-s felvételeket biztonsági mentés nélkül?
2023. jún. 4. 21:39
 1/7 A kérdező kommentje:
*mentést*
2023. jún. 4. 21:40
 2/7 anonim ***** válasza:

Attol is függ hogy milyen formázást használtál van olyan ami direkt úgy csinálja a dolgát hogy semmit se maradjon rajta és ne lehessen visszafejteni a töröld dolgokat, persze ehhez külön program kell meg stb.

Lehetséges hogy még valamit visszatudsz fejteni, de az is lehet h csak hulladék fájlok és adatok lesznek belőle. Keress valami jopofa programot rá, File Recovery néven, és kapcsold rá ha meg van. De addig is ne tegyél semmi mást a pendrivera. Ha nem jön össze inkább töltsd le azt ami elveszett, mostanság minden fent van már a neten.

2023. jún. 4. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Recuva mélykeresés.
2023. jún. 5. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

A formázást általában vissza lehet állítani, feltéve persze, ha a formázáskor, vagy utána nem lett kinyírva az adat.

A #3 által javasolt Recuva, vagy a TestDisk szoftverek valamelyikét tudom ajánlani. Illetve talán érdemes egy ebben jártas szakember segítségét kérni. Élesben kísérletezés helyett célszerű egy képfájlt készíteni róla, és azon kísérletezni.

2023. jún. 5. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
Nem mert a tv masmilyen fajlrendszert hasznal mint a laptop ugyhogy azok a felvételek megsemmisultek
nov. 9. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

#5: Ez így azért nettó baromság.

Részben azért, mert a tévék elsöprő többsége valamilyen FAT-változatot használ, esetleg NTFS-t. Elenyésző az, amelyik tényleg valami saját fájlrendszert használ.

Másrészt meg: még ha tényleg egyedi fájlrendszert is használna, megfelelő hozzáértéssel, meg kis szerencsével akkor is helyreállítható róla az adat.

nov. 9. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Enis vettem fel pendrivera filmet tvrol amikor atdugtam szamitogepbe azt irta ki hogy a pendrive nincs megformázva szoval nem ismerte fel
nov. 9. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!