Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Mi a különbség a wow eredeti...

Mi a különbség a wow eredeti és a tört verziója közt?

Figyelt kérdés
2010. nov. 18. 23:16
 1/3 anonim ***** válasza:
Ég és föld.
2010. nov. 18. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Hát igen. Az eredeti verziót megvásárolva tudsz csak fellépni az eredeti szerverükre. Ez úgy működik, hogy megveszed a WOW játékot, meg a kiegészítőit, az áruk elég borsos, az alapjáték talán 8000 Ff körül már kapható, aztán az újabban kiadott kiegészítők már ennél drágábbak. Nah, ha ezek megvannak akkor hazaviszed, felregisztrálsz interneten, és utána 10+30 napot játszhatsz vele, azt hiszem. Utána feltöltőkártyákat kell venned hozzá, ha továbbra is szeretnél játszani. Egy feltöltőkártya ára kb. 8000 Ft, ami megint csak 30 napos játékot enged. Na most ide hozzáfűzném a véleményemet, hogy ha én valaha ezeket megvenném akkor egy hónapban játszanék vele egy-két órát, aztán megunnám. Mindezt 20-30-40 ezer Forintért minden kiegészítővel, és feltöltőkártyával együtt. Na akkor a tört mondanom sem kell, hogy ingyen van. Viszont kell hozzá egy kis utánaolvasgatás, hogyan lehet kapcsolódni tört szerverekhez, de meg lehet oldani. Én ezzel játszottam kicsit. Itt mindjárt hozzáteszem, hogy a WOW fanok egyből leszólnak, hogy a törtszerveren való játék korántsem olyan mint az eredeti, igen kevesebben vannak, kevesebb lehetőséget nyújt a játék, de jellegét tekintve ugyanaz. Szóval döntse el mindenki, hogyan csinálja. Mivel én nem keresek milliókat ezért csak tört szerveren nyomtam egy pár hónapot, aztán meguntam. De akiket megfog, azok reggeltől estig játszanak vele.


Remélem segítettem.:)

2010. nov. 19. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Te figyelj! ha ennyire tudatlan vagy és nem tudom miről besélsz ha rákérdeznek az eredeti szerverre, akkor minek írsz be ennyi baromságot???? légyszives legközelebb nézz utána mert ez rendkívüli módon magasra emelte a vérnyomásomat. az alapjátékot én 1500 ft ért vettem, most a media marktban láttam 3000 ft ért, ennél drágábban ha valahol megveszed akkor megvan rólad a véleményem, burning crusade 3200 ft, a lich king 7000 ft, a cataclysm 9000 ft, és ezek media markt-os árak. ha ezt összeszámolod 22200 ft. tehát durván 22 ezerből el tudod kezdeni a játékot ha egyböl az összes kiegészítővel szeretnél játszani, mivel megveheted csak az alapjátékot 1500-3000 ért, és azzal is el tudsz kezdeni játsani csak 60 nál tovább nem tudsz fejlődni. És én azt mondom ha egyszer kifizettél ennyit, ezekután azt a havi 4 ezer forintot megéri kifizetni a játékélményért, mert bizony ezt is marhára rosszul tudod, kedves "nagyon tudatlan" barátom, met 8 ezer forintért két hónapos gamecardot tudsz venni.
2011. jún. 19. 04:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!