Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Megcsinaltak a gepem, es nem...

Megcsinaltak a gepem, es nem megy a hang. Valaki segitsen, mert megorulok hang nelkul. Tippek, mi lehet a baj?

Figyelt kérdés
2010. dec. 2. 17:18
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
Rakd fel a drivert.
2010. dec. 2. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
Nekem fogalmam sincs ezekhez... eltudnad magyarazni reszletesen? :(
2010. dec. 2. 17:26
 3/17 anonim válasza:
Amikor megvetted a gépet kaptál hozzá pár cdt. Az egyikkel közülük fel kell telepíteni a hangkártyát!
2010. dec. 2. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:
Aha. Ertem. De ez annyira mergesito, megcsinalja a gepet, majd nem megy a hang... szerintem ez az o dolga lett volna.
2010. dec. 2. 17:30
 5/17 A kérdező kommentje:
Amugy a gepet harom eve vettuk,viszont a CD-ket nem kapom... van mas lehetoseg?
2010. dec. 2. 17:33
 6/17 anonim ***** válasza:

Hm.. A megőrülést életemben legfeljebb 2-3 dologgal kapcsolatban tudok, ha nehezen is elképzelni.

Ezek között egy hangprobléma a szuper pitik között van.

Everest Home Editionnal (freeben letölthető) nézd meg milyen hangkártya van a gépedben, ennek ismeretében már le tudod tölteni a drivert. Aztán örülsz, de nem őrülsz, ok?

2010. dec. 2. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:

koszi.


de. hm. nem vagyunk mind egyformak. :)

2010. dec. 2. 17:39
 8/17 A kérdező kommentje:
Utolso: letoltottem azt amit mondtal... de most sem megy. :|
2010. dec. 2. 17:44
 9/17 anonim ***** válasza:

ha letöltötted az everestet, azzal megtudod nézni, hogy milyen az alaplapod és a hangkártyád.gondolom integrált.

akkor azt ird ide és keresnek neked drivert amit ha felteszel lesz hang.

mi ugyanis nem tudjuk h milyen kell neked.

2010. dec. 2. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:
Szoval elojott egy ilyen ablak... computer... motherboard .. display.. stb. Innen hogyan tovabb?
2010. dec. 2. 18:09
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!