Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » A gmail visszaállítja a fiókomat?

A gmail visszaállítja a fiókomat?

Figyelt kérdés
Microsoft Outlook klienssel hasnálom a gmailt. Tegnap tudtomon kívül kaptam, majd tovább is küldtem egy spamet. Ma már nem tudom használni a fiókomat, le vagyok tiltva. Írtam nekik, eddig semmi válasz. Előfordult valakivel hasonló úgy, hogy később visszaállították a fiókját, vagy vegyem úgy, hogy buktam az egészet? :-(
2010. dec. 10. 12:10
 1/8 anonim válasza:
én nem rég írtam ki egy kérdést ! Nekem kínából fértek hozzá a fiókomhoz ezt kaptam riasztásban ! Ma már nem tudok én sem hozzá férni a fiókomhoz csak telefonszámot kér, semmi másodlagos email cím , semmi ellenőrző kérdés !:(
2010. dec. 10. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Nekem felajánlotta a telefonszámos segítséget, de ellenőrző sms-t nem kaptam, pedig többször is próbálkoztam.
2010. dec. 10. 12:30
 3/8 anonim válasza:

én nem mertem megadni a számom, előfizetéses, gmail ide vagy oda, nem bízom én bennük :)

azt olvastam most egy fórumon, hogy lehetséges, hogy 24 óra múlva visszaállítják ! kíváncsi leszek !

amúgy azt írja, várni kell, meg fogod kapni az sms-t..., csak ne küldj több kérést feléjük csak egyet ...., nem értem, de kíváncsian várom a fejleményeidet :)

2010. dec. 10. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Oké, várok. Csak dühítő, mert abszolút nem tehetek az egészről, még csak azt se tudom, kitől kaptam én magam a spamet. Eddig a gmail eleve kiszűrte, be se érkezett az e-mail klienshez.


Majd megírom, mi lett, de addig is: ha valaki járt már így, kérem, mondja el, mi lett vele!

2010. dec. 10. 14:47
 5/8 anonim válasza:

na nekem ma sikerült sms útján :S

egy a lényege, hogy várj, amíg meg nem kapod az sms-t ! ne kérj új ellenőrző kódot, csak egyszer küld el a számod és várj ! nekem több, mint 10 perc múlva küldték a kódot és mindenképp gép előtt várd meg az sms-t, mert nem sokáig él a kód, amit küldenek !!!!

sok sikert !

2010. dec. 11. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
De nekem nem küldtek sms-t, hiába vártam. Azóta már többször is próbáltam, és egyszer se küldtek sms-t. :( A fiókom továbbra is elérhetetlen.
2010. dec. 14. 11:43
 7/8 anonim válasza:
hát az gáz, nem tudom miért nem küldik, nekem küldték ! Lehet már nagyon sokszor próbáltad, vagy nem tudom, nem igazán értek hozzá ...:) Várj egy napot és utána próbáld meg ismét !Remélem sikerül !
2010. dec. 14. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Sms-t továbbra sem küldtek. aztán amikor már teljesen lemondtam a fiókomról, ugyanolyan magyarázat nélkül, mint ahogy kikapcsolták, vissza is kapcsolták.


Ezt írták: We apologize for any inconvenience you may have experienced. The issue you described should now be resolved.


Kiderült, hogy valaki Kínából hozzáfért a fiókomhoz egy mobiltelefonról, és azonnal telenyomta spammel. Kész szerencse, hogy a google felfüggesztette a hozzáférést.

2010. dec. 17. 15:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!