Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Nincs annyi hely a Windows...

Nincs annyi hely a Windows meghajtón amennyit kér a telepítéshez. Lehet máshova tárolni ideiglenesen a programot?

Figyelt kérdés
Windows meghajtón pár mb helyem van, és memóriakártyára szeretnék telepíteni programot netbook-on, viszont ideiglenesen el akarja tárolni a C meghajtón és így nem tudom feltelepíteni. Van lehetőség átállítani hogy ne oda tárolja ideiglenesen??
2011. jan. 18. 07:35
 1/4 vagyokakilehetek ***** válasza:

miért nem törölsz addig a C meghajtóról valamit?

internetes ideiglenes fájlok.

nem használt programok

winfos felesleges sallangjai

mellesleg nem jó egy winyót annyira megtölteni hogy ne maradjon rajta elegendő hely..

2011. jan. 18. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nálam a Windows programjai az adat partíción vannak. Nem ideiglenesen, hanem véglegesen.
2011. jan. 18. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Ami azt illeti 2gb a belső vinyója, igen 2gb ennek a netbook-nak. Ami nem sok, viszont nagyon kevés :) Így nem tudok törölni semmit se, mivel szinte semmi sincs így se feltelepítve.

Ezért szeretném valahogy megoldani hogy a memória kártyán tárolja ideiglenesen telepítés közben, még ha alapból a memóra kártyára telepítem akkor is a C-re menti ideiglenesen.

2011. jan. 19. 15:34
 4/4 vagyokakilehetek ***** válasza:

hát ez igen őskövület akkor már.

nem éri meg a vesződés vele...

én biztos nem bogyóznék vele...

2011. jan. 19. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!