Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Jó ötlet lenne-e egy, ún....

Jó ötlet lenne-e egy, ún. smiley-billentyű a klaviatúrán?

Figyelt kérdés
Napjaink internet-társadalmában a nevető- vagy mosoly-jelek (:-), :-D, :), :D) számtalan kommentben, üzenetben, írásos szövegben előfordul a világhálón. Ezért gondoltam, hogy jó ötlet lenne, ha egy ilyen szimbólum is helyet kapna a billentyűzeten. Szerintetek? :-)
2011. jan. 23. 20:22
 1/6 anonim ***** válasza:
a kínain van
2011. jan. 23. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 Gishart ***** válasza:
Szuerintem annyi smájlink van, hogy nincs olyan klaviatúra, amelyikre mindegyik ráférne. Én amúgy is csak párat használok, szal nekem nem kéne. Amúgy is sztem aki már annyit használ az más káros. Én egyetlen pozitivumot látok, mégpedig azt, hogy egy nyelvtan tételemben szerepeltek a smájlik, és hát egész sokat eltudtam mesélni az időmből:D
2011. jan. 25. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Ha van olyan billentyűzeted amin van pár extra gomb, akármilyen smile-ra beprogramozhatod
2011. jan. 25. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Már így is MESSZE túl sokat használnak az emberek smileykat, ha kell, ha nem. Nagyon remélem, hogy soha nem fog elterjedni egy ilyen billentyűzet.
2011. jan. 25. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Szerintem fölösleges... Beütsz két billentyűt aztán cső!
2011. jan. 25. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
vannak már ilyen billentyűzetek, ahol egykét szmájli gomb is van, nevető, mosolygós, szomorú, sírós, nyelvlógatós, kacsintós.
2012. ápr. 26. 01:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!