Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Nem tudom a saját telefonszámom?

Nem tudom a saját telefonszámom?

Figyelt kérdés
Régebbröl van egy simkártyám amit lecseréltem és elraktam a pénztárcámba. Nos nemrég vettem még 1 telefont szóval jelenleg 2-öt üzemelek és elövettem a régi sim-kártyát hogy egyszerre tudjam öket használni. Mivel közel 2 éve nem használtam a sim kártyát fogalmam sincs mi a telefonszáma egyedül a pin-kódot tudom. Ilyenkor mit lehet tenni? Neten utánnakerestem de nem adott ki semmit.
2011. márc. 3. 22:22
 1/9 anonim ***** válasza:
hívj fel egy számot azzal a kártyával, és kiírja a másik telefonon
2011. márc. 3. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Yes
2011. márc. 3. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
hogy erre nem gondoltam -.-'' tényleg rámférne egy kávé kösz :)
2011. márc. 3. 22:28
 4/9 anonim ***** válasza:
XD LOL
2011. márc. 3. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
aham, van egy kis bibi. mivel 2 éve nem volt használva természetesen az egyenleg 0 Ft. Feltölteni se tudom mivel nem tudom a számát..tipp?
2011. márc. 3. 22:31
 6/9 anonim ***** válasza:
Ha veszel egy hagyományos feltöltőkártyát, akkor nem kell tudni a számot, csak a megadott módon be kell írni a kódot a telefonba.
2011. márc. 3. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
gyanítom, hogy az a kártya már nem ér semmit, a számot megkapta más.
2011. márc. 3. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Ha két éve nem volt használva nagyon valószínű, hogy törölték a rendszerből. A vodafone pl. 3 hónap után töröl.

De vidd be az ügyfélszolgálatra. A SIM kártyának is van egy egyedi azonosító száma. Ez alapján működik a GSM rendszer. A SIM azonosító szám alapján a szolgáltató meg tudja mondani, hogy él-e a kártya, mi a száma. Pénzt is tudsz rá tölteni ha akarsz.

2011. márc. 3. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Én is azt ajánlom hogy elötte vidbe a kártyát agsm szervizbe


Mielött feltöltenéd valaki kártyáját

2011. márc. 3. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!