Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Ha Tunéziába megyek a nyáron...

Ha Tunéziába megyek a nyáron kell valamilyen oltást kérnem és kitől kérjem, moszkító ellen vagy valami ellen?

Figyelt kérdés
2011. ápr. 10. 12:01
 1/4 mokkacsino ***** válasza:
Nincs kötelező védőoltás Tunéziában. Amire célszerű figyelni, hogy a kaja és a csapvíz miatt lehetnek hasmenésbeli problémák. Lehetőleg csak ásványvizet, ásványvízben mosott gyümölcsöt egyetek, igyatok.
2011. ápr. 10. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
köszi a választ kötelező és a nem kötelező,vagy már nincsenek moskitók,amitől félni kéne?
2011. ápr. 10. 14:04
 3/4 mokkacsino ***** válasza:
Amikor én voltam ott, nem is igazán vettem észre, hogy lennének szúnyogok. Balatonparti vagyok és pont az volt a furcsa, hogy a tengernél szerintem egy szúnyog sem csípet meg Tunéziában. Bár biztos attól is függ, hogy hova mentek. De a szúnyog inkább kedveli a nedves és meleg (sűrű növényes) éghajlatot. Nem szereti a száraz és forrót.
2011. ápr. 10. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 mokkacsino ***** válasza:
Még valami. A medúzákkal vigyázni kell. Vannak picik aminek a csípése fáj de nem vészes, de a nagyobbakkal vigyázni kell, de az orvosi ellátás minden tengerparti szállodában felkészült szerintem az ilyesmire.
2011. ápr. 10. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!