Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » A nyomtatásisor-kezelő nem...

A nyomtatásisor-kezelő nem fut. Hogyan lehet újraindítani? Részletek lent.

Figyelt kérdés

A nyomtatásisor-kezelő nem fut. Hogyan lehet újraindítani? Részletek lent.

Hálózati nyomtatót akarok csatlakoztatni a gépemhez, de a következő hibaüzenetet kapom: "A Windows nem tudott csatlakozni a nyomtatóhoz. A helyi nyomtatási-sor kezelő nem fut. Indítsa újra a nyomtatásisor-kezelőt vagy a számítógépet" A számítógép újraindítása nem segített. A neten utánanéztem, hogy hol kell újraindítani a nyomtatásisor-kezelőt, de amikor megnyitom a Szolgáltatásokat, csak a Nyomtatási várólista van ott(ami fut), a Nyomtatásisor-kezelő nincs. A spoolsv.exe-t is beírtam, de semmi. Hogy tudnám a nyomtatót hozzáadni a géphez? Más nyomtatókkal nincs ilyen probléma.

(A kérdésre már egyszer szerepelt, kiemelt is volt, de nem kaptam segítséget. Elég fontos lenne..)


2011. ápr. 15. 22:02
1 2
 1/14 legendavagyok01 ***** válasza:

Nincs véletlenül egy Lexmark nyomtató, és a LexBce Server saját nyomtatószolgáltatója telepítve? Régebben volt ilyen gond, hogy utána nem lehetett más hálózati nyomtatót telepíteni. (Ez xp rendszeren volt/van.)Egyébként

milyen oprendszer van a gépen?

2011. ápr. 17. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:

Nincs, csak egy másik hp nyomtató van rá telepítve, szintén hálózati.

Windows 7 oprendszerem van.

2011. ápr. 17. 19:15
 3/14 anonim ***** válasza:

Hmm, szerintem ez olyan,mint a melóhelyi HP nyomató. Néhány PDF fájl teljesen behülyíti, utána elég macera helyrehozni a dolgot,de megoldható.

[link]

2011. ápr. 17. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Na mire elküldtem a választ megírtad,hogy win7-ed van.:)
2011. ápr. 17. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:

[link]

ez talán segít..

2011. ápr. 17. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 legendavagyok01 ***** válasza:

Ez xp-s, de gondolom 7-ben is hasonló lehet, itt próbáltad?

[link]


Esetleg parancssorba:

net stop spooler

net start spooler


Még gondolkozom...

2011. ápr. 17. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:

Egyik módszer sem működött..:S

Igen, próbálkoztam a szolgáltatásoknál is, de csak nyomtatási várólista van benne.

[link]

2011. ápr. 17. 19:33
 8/14 legendavagyok01 ***** válasza:

"Más nyomtatókkal nincs ilyen probléma":

Ha nem nagy meló, meg lehetne próbálni, hogy a többi nyomtatót eltávolítani, csak ezt egyedüliként felrakni, megnézni, úgy megy-e, ha igen, felrakni a többit, hátha.

Vagy egy másik gépen kipróbálni. :/

2011. ápr. 17. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
A másik nyomtató eltávolítása után sem volt jó. Most megpróbálom a másik gépen is.
2011. ápr. 17. 19:51
 10/14 A kérdező kommentje:

A másik gépes verzió, megvallom őszintén elég halott ötlet volt.. annyira lassú, meg rossz az a gép, hogy be sem hozza a nyomtatók ablakot.

Azért köszönöm az ötleteket.

2011. ápr. 17. 20:18
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!