Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Ajánlanátok nagyon egyszerűen...

Ajánlanátok nagyon egyszerűen kezelhető,3D-s, forgatható geometriai ábrák készítésére alkalmas programot, ami ingyenesen letölthető?

Figyelt kérdés

Olyanra lenne szükségem, amivel speciális kódolás nélkül is készíthetők olyan alakzatok, mint például ellipszoidok, hengerek, körök, persze meghatározható paraméterekkel, és a kész ábra megjelenik a képernyőn, forgatható formában. Fontos, hogy ingyenes legyen, és tényleg nagyon egyszerűen kezelhető. Remélem van ilyen, és tudtok ajánlani hasonlót.

Előre is köszönöm minden válaszadónak!


2011. máj. 7. 12:55
 1/2 anonim ***** válasza:

A legtöbb ingyenes modellező a Pov-Ray renderelőt használja, így a Pov-Ray oldalán felsorolnak néhány ilyen programot.


[link]


Én a Breeze Designer-t használtam még régen, nem túl profi, de egyszerű program volt, azóta nem tudom mennyit fejlődött.

Itt a honlapja:

[link]


Itt is felsorolnak 25 ingyenes modellezőt, a Wings3D maradt ki a felsorolásból talán, ami elég jónak számít, valaki meg is említi a hozzászólások között.

[link]

2011. máj. 12. 01:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm a precíz választ!
2011. máj. 13. 01:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!