Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Szerintetek be lehet e állítan...

Szerintetek be lehet e állítani az autómaikus helyesírás ellenörzés a gépen?

Figyelt kérdés
xp operációs rendszert használok, és pár helyen láttam már, hogy ha valamit nem jól ír az ember bármi veboldalom meg kommenteknél meg mindenhol, ha valaki tud valamit légyszi segítsen. köszi
2011. máj. 25. 21:24
 1/5 anonim ***** válasza:
Mozilla Firefox 4, sőt a 3-is ellenőrzi. De lehet, hogy kell mellé telepítve az Office, bár ebben nem vagyok biztos.
2011. máj. 25. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
köszi :) és a mozzila jobb mint a síma internet explorer?
2011. máj. 25. 21:30
 3/5 anonim ***** válasza:
Sokkal!
2011. máj. 25. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Hát ami a legtöbb gépen elvan terjedve az a Internet Explorer 6. Ami mára már kicsit nevetségessé vált. De az emberek védelméért szólván, nem mindenki tudja, mi hogy is működik az informatikában, így nem foglalkoznak vele. Az újabb (kimondottan a 8 és a 9-es IE [utóbbi csak 7-re]) már sokkal jobb, de személy szerint, én a Mozillát szeretem. Sok bővítmény és talán a megszokottsága miatt.
2011. máj. 25. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Hát egy sima lightbox-os képnézegetőnél már hatalmas különbségek vannak IE és FFox között :)
2011. jún. 14. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!