Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » H tudom megszüntetni a zene...

H tudom megszüntetni a zene írásvédettségét? A tulajdons-ban a tiltást feloldom, és nincs kipipálva a négyzet sem h írásvédett lenne, de viszont nem tudom átrakni pl. a telefon memóriakártyájára, mert h írásvédett. Mi a teendő ilyenkor?

Figyelt kérdés
a memória kártyának semmi gondja sincs
2011. jún. 5. 21:46
 1/5 anonim ***** válasza:

Talán próbálkozz úgy hogy áthúzod másik meghajtóra, és onnan teszed telóra. de ha ez nem segít akkor a tulajdonságokban van egy olyan fül hogy biztonság, és ott kell magadnak adni teljes jogú hozzáférést a file-hoz. ami úgy megy:

Tolajdonságok---biztonság (fül)--- speciális---tulajdonos (fül)---szerkesztés. itt kijelölöd a neved. és leokézod. aztán megnyitod újra a tulajdonságokat. és a biztonság fülön adsz magadnak teljes hozzáférést.

2011. jún. 5. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
és hol gondolsz erre a biztonsági fülre? mert nekem nincs olyan, a tulajdonságokban! Speciális van, de abban meg nincs tulajdonos, és sehol nem tudom a szerkesztés fület megtalálni?! A zenére mentem és jobb gomb és blalba... de nincs olyan ott ..
2011. jún. 6. 23:39
 3/5 anonim ***** válasza:
XP?
2011. jún. 24. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
igen
2011. jún. 26. 18:15
 5/5 anonim ***** válasza:
ahhoz sajna nem értek :O
2011. júl. 1. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!