Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Miért futnak olyan gyengén a...

Miért futnak olyan gyengén a multimédiás alkalmazások win7 -en?

Figyelt kérdés

Miért van az hogy win 7 -en olyan gyengén fut pl. a Virtual Dj vagy a Traktor Dj program nem is beszélve a médialejátszó programokról . Ma raktam fel egy win7 starter Lite verziót ami már tény agyon van herélve , szóval minden féle szolgáltatás és erőforrás zabáló program le van tiltva benne , internet kapcsolat élkül és vírus írtó nélkűl is gyengén muzsikálnak a multimédiás programok. Régebben próbáltam az Ultimate és más verziókkal ezeket a programokat , ott oké nem mentek jól , de az hogy egy atom kitweakelt windows mellet is a proci használat viszonylag nagy , nem értem miért van ez . A gépem egy Fuji laptop intel Core Duo 2.1ghz -es 2giga rammal és egy 8200 g nvidiás videóvezérlővel . külső usb-s lexicon studio hangkártyám van , és egy numark totall controll midi vezérlőm , ez a cucc xp alatt hasít , de win 7 alatt mintha egy p3- as gépem lenne ...

Ha valaki tud rá értelmes magyarázatot , vagy esetleg megoldást hogy win7 -en is normálisan és gyorsan működjenek ezek a programok , legyen szíves segítsen ...

Előre is köszönöm !


2011. jún. 7. 10:28
 1/1 anonim ***** válasza:

A merevlemez fogja vissza, mint általában az összes notebook-ot... és gondolom ez nem egy mai darab. Nézd meg az erőforrás figyelőben mi használ sokat, ha frissen telepített a win7 lehet fut az indexelés vagy töredezettség mentesítés. Nézd meg a programjaid mikori verziók. Ha valami régi, nem win7-re való az is lehet baj. DirectX, videó driver megfelelően van telepítve?

XP lényege az, hogy minden mosógépre fel lehet tenni.

2011. jún. 7. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!