Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Hogy tudnám megváltoztatni a...

Hogy tudnám megváltoztatni a háttérképem?

Figyelt kérdés

először is ne nézzetek ilyen 8éves kisgyereknek.. :)

előző héten vettem egy netbookot, hp mini 110. Win7 van rajta, nem tudom hogy ennek van-e köze hozzá de sehol sem találok semmi olyasmit ahol meg lehetne változtatni a háttérképet. Nagyon idegen nekem a win7, és lehet bamba vagyok, de van valami ötlet? Még apu sem találta sehol, most már gondoltam megkérdezem.


2011. jún. 27. 20:44
 1/10 anonim válasza:

Jobb klikk az asztalra, majd háttér változtatása.

ha ez nem jön be, akkor a vezérlőpulton nézelődj, az segít! :)

2011. jún. 27. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

első kilőve, az volt a legelső próbálkozás, de ott nincs semmi.

vezérlőpult az jó ötlet, én is keresgéltem arra, de ott meg tudom változtatni a képernyőkímélőt még esetleg a tálca színét de háttérkép nincs semerre...

kész vicc hogy már ennyi vesződés után sem találok semmit! :D

2011. jún. 27. 21:08
 3/10 A kérdező kommentje:

erre hogy nem gondoltam előbb? RÁKERESTEM A SÚGÓBAN! xD


Az asztal hátterének módosítása

Kattintson a Start gombra , majd kattintson a Vezérlőpult lehetőségre.


A keresőmezőbe írja be az asztal háttere kifejezést, majd kattintson Az asztal hátterének módosítása elemre.


Kattintson arra a képre vagy színre, amelyet alkalmazni kíván az asztal háttereként.


Ha a kívánt kép nem szerepel az asztal háttérképeinek listájában, kattintson a Kép helye listára további kategóriák megtekintéséhez, vagy kattintson a Tallózás gombra kép kereséséhez a számítógépen. Ha megtalálta a keresett képet, akkor kattintson rá duplán. Ez lesz az asztal háttere.


A Kép pozíciója listában kattintson egy elemre a képernyő kitöltéséhez használt kép körülvágásához, a kép képernyőre illesztéséhez, a kép képernyőre nyújtásához, a kép mozaikszerű elrendezéséhez, illetve a kép a képernyő közepére helyezéséhez, majd kattintson a Módosítások mentése gombra.

2011. jún. 27. 21:13
 4/10 A kérdező kommentje:

namostmár elmész a.................................!! -.-

nem talál ilyen kifejezést ez a fos vezérlőpult! pf

2011. jún. 27. 21:17
 5/10 A kérdező kommentje:

nah itt a vége! új pontot találtam a súgóban és azt hiszem rábasztam!



Miért nem tudom módosítani az asztal háttérképét?


A Windows 7 Starter kiadás egyetlen asztali háttérrel rendelkezik, amely nem módosítható és nem szabható személyre.


A Windows Anytime Upgrade eszközzel a Windows 7 más kiadásaira frissíthet, amelyeken módosíthatja az asztal hátterét (és további szolgáltatásokat és funkciókat használhat). További információ: Frissítés a Windows 7 egy másik kiadására a Windows Anytime Upgrade használatával és Windows Anytime Upgrade: gyakori kérdések.

2011. jún. 27. 21:25
 6/10 anonim ***** válasza:
lehet,hogy ezzel " ösztönzik " az embereket,hogy ne a legalapabb 7-est vegyék ?
2011. jún. 28. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

hát fogalmam nincs, lehetséges!

Én nem nagyon értek a gépekhez, csak ilyen alap szinten, hogy pont elég. Win7-el meg most találkoztam először mikor megvettem ezt a gépet, mert alapjáraton ez volt rajta..

2011. jún. 28. 11:17
 8/10 anonim ***** válasza:
Letöltesz egy képet, ami neked tetszik, jobb klikk a képre, majd beállítás háttérképként.
2013. dec. 28. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:

Sziasztok! Nekem sem engedi, hogy megváltoztassam a hátteremet! Hónapok óta nem tudok vele mit kezdeni, és már eléggé idegesítő, ez az egy színű, kék háttér....

Próbáltam már minden féle módot, hiába jobb klikkelek, nekem nem add be ilyeneket, hogy háttér megváltoztatása! Vezérlőpultba is bármit be írok, azt adja be, hogy ,,nincs a keresésének megfelelő elem"....:(((

2019. okt. 27. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 Szabó Éva Györgyi válasza:
Köszi az infót! Nekem is sikerült a #8-as válaszoló hasznos válasza alapján megváltoztatni a háttérképet.
2020. jan. 21. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!