Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Segítség, teljesen tönkrement...

Segítség, teljesen tönkrement a gépem. Kicsit hosszú de nem tudok mit tenni ellene. Mit csinálhatnék?

Figyelt kérdés

Szevasztok!

Valami vírust kaptam. A gépem elindul, bejelentkezek, és mikor belépek egyből megnyitja a windows media playert, és abba akar megnyitni mindent. Össz vissz a kis hangszóró van megnyitva a tálcámon pedig sokmindennek ot tkéne lennie még msn skype stb...ha pl meg akarom nyitni az msn-t vagy akármilyen programot akármit, windows media programba akarja megnyitni. Hiába exe fájl, wmp is kiirja h exe fájl és nem tudja megnyitni. Társítani nem lehet nem engedi... Betettem az xp cd-t hogy újrategyem(vírusirtók semmit nem találnak) és először el se indult a cd mikor ujrainditottam..rájöttem elfelejtettem bootolni bedobtam az elején a boot-ot, (bios-ba) utána ujrainditás, végre kijött hogy nyomj meg egy gombot, hogy telepíthesd az xp-t. Megnyomok egy gombot, és mez jön ki: hardverkiépítés vizsgálata(máskor is mindig ez jött ki). Utána azt hittem jó lesz és formázhatom telepíthetem, ámde ezután mikor végzet ta hardverkiépítés vizsgálatával ujraindult a gép és megint kijött hogy nyomjon meg egy gombot a telepítéshez..és ugyanez végig..utána bekapcsoltam, mappák mennek megnyitottam a sajátgépet. megnyitottam az xp cd-t, és szintén kijött a szokásos wmp..valakinek valami ötlete? én már smemit nem tudok ésszerűt kérlek segítsetek!

Előre is köszönöm a válaszokat!


2011. aug. 5. 18:20
 1/6 anonim ***** válasza:

azzal a telepítő cd-vel már raktad újra a rendszert?


csökkentett módban futtattad a vírusirtót?

2011. aug. 5. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
2-3 szor tettem már ujra vele, mikor utoljára lett csinálva a gépem akkor is ezzel a cd-vel volt, és csak teljes módba próbáltam a virusirtót, AVG-t előtte frissitettem is biztos ami biztos egész gépen végigment és semmit nem talált.
2011. aug. 5. 18:28
 3/6 anonim ***** válasza:

[link]

katt az exe-s linkre (görgess lefelé, és megtalálod)

2011. aug. 5. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
futtasd a .reg fájlt, ha nem történik változás, jelentkezz ki, majd be
2011. aug. 5. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Ó nagyon köszönöm nagyjából jó lett és működik rendesen:D

Mostz már csak egy gond van: Ahogy elinditom, kihozzas a winloginokat, és addig csinálja kb 10mp-ként egy winlogint elindit (feladatkezelőbe látom) de ha elinditom a mozillát, akkor kijön hogy a mozillát nem tudta elinditani és annyiszor kel lbezárásra menni ahány winlogin eddig kijött. Erre valami ötlet? Ja és mégegyszer nagyon köszönöm hogy az előzőbe segítettél!

2011. aug. 5. 19:04
 6/6 anonim válasza:

A feladatkezelőből szedd ki a winlogin.exe-t.

Xp alatt, nem tudom, hogy hol találod meg, talán a felhasználók/dokumentumok/local settings(rejtett mappa)/feladatkezelő

Régen nem volt XP a kezeim között. :)

2011. aug. 5. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!