Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Mit tehetek ebben az esetben...

Mit tehetek ebben az esetben (garancia)?

Figyelt kérdés

Van egy 1 éves Dell laptopom, amire még 2 év garanciám van, viszont elhagytam a garanciajegyet és a blokkot is...

Csak a doboz, meg a kacatok (használati utasítás, CD) van meg hozzá...van lehetőségem garanciajegy pótlásra? vagy felejtsem el...


2011. aug. 8. 19:31
 1/3 anonim ***** válasza:

Szerintem ha ezeket elhagytad az eléggé szopás, bár a gépnek van egy gyári száma, és az alapján esetleg vissza lehet keresni, de igazából nemtudom hogy ez így működik e.


Lehet lőttek a garinak.

2011. aug. 8. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:

Szia!

Semmi gond.Hívd fel a Dell M.O.-i központi számát.Ott kérik majd a lapi hátulján egy matricán olvasható kódot és annak alapján azonnal látják mikor vetted és meddig van rajta gari.Ha baja van elmondod mi az, és nagy átlagban még az is megmondják mi lehet a gond.Kapsz időpontot a Dell szervízbe Pestre és addigra már ott lesz az alkatrész is.Nekem is 3 nap alatt kész lett pedig ugyanez volt a gondom.

2011. aug. 8. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Ok. Értem, köszönöm :D
2011. aug. 9. 13:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!