Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Milyen programmal csinálta?...

Milyen programmal csinálta? Vagy milyen billentyűkombinációval? (Részletek lent)

Figyelt kérdés

Tegnap este chateltem az egyik haverommal,a párom pedig ma délelőtt,nem tudom hogy hogyan ,de eltudta olvasni azt,amiket én előző este írtam...Nem msn-ről van szó...tehát a beszélgetéseket nem menti el a gép...nem naplózza...

De érdekes módon csak azt a szöveget lehetett látni a monitoron,amit én írtam...a kapott válaszokat nem...

Hogy csinálta?


2011. aug. 27. 13:46
 1/2 anonim ***** válasza:
szép család :D
2011. aug. 27. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 vagyokakilehetek ***** válasza:

magyarán te most egy keylogger áldozatául estél :D


ha olyan volt a témája a beszélgetésnek akkor meg is érdemled, ha a párodnak okot adtál arra hogy kvázi kémkedjen utánad akkor is megérdemled, ha a párod alaptalanul gyanakszik rád de mégis kémkedik utánad akkor te érdemled meg hogy ő a párod,


nem ártana leülnötök és kommunikálni egymással.


szóval keylogger program lehetett esetleg.

vagy más valami program amit tudtodon kívül szépen feltette a gépedre és megfigyeli hogy mit írogatsz...

2011. aug. 27. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!