Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Normális, hogy csak eddig...

Normális, hogy csak eddig bírja a laptopom akksija?

Figyelt kérdés

Acer Emachines E525-ös készülékről van szó. Nyáron múlt 1 éves.

Normál használat mellett kb 2.5-3 óráig bírja.

És amikor bekapcsolom (úgy, hogy előtte be volt dugva a konnektorba), akkor elkezd tölteni 96-98%-ról.

Ez mitől van??


Előre is köszönöm a válaszokat! :)


/És elnézést, ha butaság a kérdésem, de nem vagyok hozzáértő./


2011. szept. 28. 17:57
 1/4 anonim ***** válasza:
Teljesen normális.
2011. szept. 28. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Az enyém 2hetes és 2óráig bírja ha játszom még annyit sem pedig egy drága Razer gamer laptopról van szó ami enyhén szólva is egy kalap sz** nagyon megbántam, hogy megvettem mert röelyes, hogy meddig bírjra..
2011. szept. 28. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

1 ev utan egy olcso kategorias laptop akksija 2,5-3 orat bir az nagyon is jo. Nincs azzal semmi gond, inkabb orulj neki es tovabbra is igy hasznald, mert szakszeruen hasznaltad, ha meg ennyit bir.

Utolso valaszolonak pedig: ha valoban gamer laposod van egy bivaly procival es bivaly videoval, akkor az a 2 ora nagyon is korrekt (laposoknal nagy teljesitmeny = rovid uzemido akksirol). Ha van ilyen opciod ( termeszetesen ha a prociban van igp) probald meg kikapcsolni a rendes videokartyat es nezd meg ugy nem tudsz-e tobbet kihozni belole.

2011. szept. 28. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Köszi pajtás majd kipróbálom :D
2011. okt. 2. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!