Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » FN billentyű haldoklásánál mi...

FN billentyű haldoklásánál mi a teendő?

Figyelt kérdés

Az a nagy helyzet állt elő, hogy a laptopomon az egyébként FN billentyű előnyomásával előhívható funkciógombok önálló életet kezdtek élni. Magyarul az FN előnyomása nélkül az F1-F12 sávban található gombok kiegészítő, és alap funkcióinak prioritása helyet cserélt. Pl. ha ALT+F4 - el ki akarok kapcsolni egy ablakot, akkor szimplán elkezdi levenni a monitor fényerejét.


Olvasgattam lehetőségeket, és mindenhol a "nyomd meg a NUM LOCK gombot" utasítást hallottam. Ez nálam nem ad megoldást a problémára. Várom a jó tanácsokat. Kösz!


2011. szept. 29. 10:59
 1/4 A kérdező kommentje:
Annyit még, hogy Dell inspiron N5110 (bár ez szerintem nem sokat számít), és eddig még működtek a gombok rendesen. Elvileg minden illesztőprogram fenn van, tehát ez sem kéne, hogy gondot okozzon. A billentyűzetét még újra is telepítettem.
2011. szept. 29. 11:03
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

De, sokat számít a típus, így már tudok segíteni. :)

Lépj be a boot menübe (nem tudom fejből, mit kell nyomni induláskor), ott tudod beállítani, hogy melyik funkció legyen az elsődleges. N5010-en így működött.

2011. szept. 29. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Megmentettél. 10 pontos válasz.
2011. szept. 30. 10:45
 4/4 anonim válasza:
köszönöm nagyon hasznos volt:)
2012. márc. 26. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!