Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » MSN! Hogy lehet visszahozni?

MSN! Hogy lehet visszahozni?

Figyelt kérdés
A számítógépem nem menti a beszélgetéseket. De egy beszélgetésre nagyon nagy szükségem lenne. Nincs véletlenül olyan program, amivel ezt vissza lehet nézni?? Nagyon fontos lenne ....:(
2011. szept. 29. 22:46
 1/4 2xSü ***** válasza:
Ha az MSN úgy van beállítva, hogy ne naplózza a beszélgetéseket, akkor az annyit tesz, hogy nem menti el sehova a beszélgetéseket. Nincs honnan visszahozni.
2011. szept. 30. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Igen gondoltam, csak valahogy reménykedtem, elvégre annyi hülye program van, gondoltam erre is tuti van egy.Vagy megnézni az összes leütött billentyűt, kapott üzeneteket, ilyesmi..:S
2011. szept. 30. 07:30
 3/4 anonim ***** válasza:
Van leütésfigyelő program is, de ha nincs a gépeden ilyen, akkor hiába, mert nem tudod visszanézni. Ahogy vannak más kémprogramok is, amelyik pl a monitor képét menti el bizonyos időközönként, de ha ilyened sincs a gépen, akkor hiába minden.
2011. okt. 3. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
nincs sajnos semmi ilyesmi ...legalábis nem tudok róla.. Mi ezeknek a progiknak a neve?
2011. okt. 5. 08:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!