Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Nem vagyok otthon a számításte...

Nem vagyok otthon a számítástechnikában ugyhogy ne nézzetek hülyének. :D hogy is vannak ezek a driverek?

Figyelt kérdés

Milyen alkatrészekhez kellenek driverek?


Azt tudom hogy videokártyához kell de alaplaphoz procihoz is?


Kösz a választ


2011. okt. 16. 13:26
 1/3 anonim ***** válasza:
Igen alaplaphoz és procihoz is kell de ezek az alaplap driverébe automatikusan benne vannak legalább is a legtöbbe igen. ezenkívül ugye ha pluszba teszel hangkártyát ahhoz is kell elég sok mindenhez egyébként. Amik integrálva vannak az alaplapba az mind benne van az alaplap driver lemezén szóval az arról mehet. Ezen kívül még a jobb fajta egerekhez meg klaviatúrákhoz is adnak persze a drágábbakhoz, meg nyomtatókhoz is jár. Hírtelen ennyi jutott eszembe.
2011. okt. 16. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Nekem csak alaplaphoz van driverem és vga-hoz :S

Processzorhoz nem kaptam:S

Vagy a proci drivert is úgy értetted hogy az alaplap driverba benne van?

2011. okt. 16. 13:45
 3/3 anonim ***** válasza:
Nekem az Inteles alaplapi driver CD-n minden benne van.
2011. okt. 16. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!