Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Ez normális, hogy nem kaptam...

Ez normális, hogy nem kaptam hozzá?

Figyelt kérdés

Ma kaptam vissza a laptopomat a szervízből, és mikor kibontottam nem volt benne az akkumlátor...

Gépem két éves, akkumlátorra 1év garancia volt, gépemre is 1, az össz 2. Azzal vittem be hogy kikapcsolt és nemlehetett bekapcsolni...


2011. okt. 19. 16:44
 1/6 anonim ***** válasza:
Dehogy normális! Szólj nekik!
2011. okt. 19. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
+1 Ellopták az akksidat :( Vagy tesztelés után "elfelejtették" visszatenni.
2011. okt. 19. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
De már lejárt a garancia az akksira... Ez nem lehet ok arra, hogy nem küldték vissza?
2011. okt. 19. 16:57
 4/6 anonim ***** válasza:

Ha lejárt a garancia és hibás volt az aku azért nem küldték vissza.

Viszont tenniük kellett volna bele másikat vagy ha nem tettek akkor valahogy jelezni.

2011. okt. 19. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Nem mersz reklamálni? csapj oda:)

amugy új aksi 2 év után lehet idöszerü lene ha visza is adják és "nincs baja" menyit birta aksiról,még? 30 perc?

2011. okt. 19. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
kb. 2óra használatban... De ha mégsem adják vissza, akkor linkelnétek nekem hogy hol lehet venni? BTY-L75.
2011. okt. 19. 17:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!