Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Hogyan működnek ezek az új...

Hogyan működnek ezek az új internetes tv-k mi benne a különleges pl samsung smart tv, eddig is hozzá lehetett kötni a pc-t a tv-hez vagy ez valami új?

Figyelt kérdés
2011. okt. 22. 23:51
 1/4 anonim ***** válasza:
Hátul van egy ethernet csatlakozó, vagy wifi-n tud kapcsolódni az otthoni hálózatra, valamint egy speciális számítógép van beépítve saját op renszerrel, így lényegében egy HTPC van integrálva a TV-be.
2011. okt. 23. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
és a billentyűzet? vagy hogyan lehet írni vele a távkapcsolóval? még mindig nem értem mi ebben a jó
2011. okt. 23. 09:33
 3/4 anonim ***** válasza:
Nekem ugyan tavalyi modell van (Samsung C-s sorozat), abban még nem lehet tetszőleges weblapot megnyitni, de van skype, netről különböző programokat lehet letölteni, játékokat, youtube, index hírolvasót, ilyesmi. A távirányítóval pont ugyanúgy kell gépelni, mint a hagyományos mobiltelefonnal, számokkal lehet betűket írni. Némelyik progginál egy virtuális billentyűzet jelenik meg a képernyőn, és nyilakkal lehet kiválasztani a betűt. De valóban nem kényelmes, inkább bekapcsolom a laptopot, minthogy tv-n keressek rá youtube-on egy videóra. Viszont az határozottan jó, hogy vezeték nélkül lehet laptopról videót átsugározni rá, de ez már a DLNA "tudás".
2011. okt. 23. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Én pl. a youtube-on teljes filmeket nézek végig a nagy képernyőn. (Beütod a keresőbe, hogy "teljes film" és rengeteg jó filmet találsz feltöltve). Az internet használata eléggé nehézkes. Ezen kívül pl. a Philips Smarton fenn van egy csomó más is: CNN hírek (téma szerint ki lehet választani), facebook, stb. stb. Nekem bevált.
2012. júl. 6. 05:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!