Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Miért írja ezt? (sálálá, nem...

Miért írja ezt? (sálálá, nem is rövid)

Figyelt kérdés

Nemrég, mikor be akartam kapcsolni a gépet, egy olyan hibaüzenetet kaptam, hogy hiányzik valami a WINDOWS/system mappából. Azt hittem, hogy vírus miatt. Néhányszor újraindítottam, utána itthagytam (magától is újraindult időközönként). 3 órát szenvedett, aztán hibaüzenet nélkül bekapcsolt.

Lefuttattam egy teljes ellenőrzést vírusírtóval, de semmit nem talált.

Kb. két héttel később, ma megint hiányolt valamit a systemből, kétszer újraindítottam, és most megint jó.

Ez mi a bánattól van?


2011. okt. 26. 13:52
 1/6 A kérdező kommentje:
És nem csináltam semmit a systemmel, a windózos mappákkal nem szoktam szórakozni.
2011. okt. 26. 14:00
 2/6 anonim ***** válasza:
ilyeneket szokott csinálni,de ne rágódj rajta,örülj,hogy most jó
2011. okt. 26. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
pakold újra a wint...ez lesz a megoldás...vírustól és vírusírtótól lehet,mert pl az automatikusan kitörölheti a veszélyes fájlokat...
2011. okt. 26. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
A pontos hibaüzenet nélkül vajmi keveset tudunk segíteni, ilyenkor jön a "széles spektrumú antibiotikum": rakd újra a windows-t, az fix, hogy megoldja a problémád.
2011. okt. 26. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Oké, köszi, ha megint szerencsétlenkedik, majd az lesz.


Most nem olvastam végig a hibaüzenetet, de körülbelül annyi volt, hogy a WINDOWS/system mappa hibás, vagy hiányzik, helyezzem be a Windows telepítőlemezt, és telepítsem újra. Mást nem.


Vírusírtóm nem volt eredetileg, akkor tettem fel, mikor először kiírta ezt.

2011. okt. 26. 14:52
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Ilyen a windóz, kicsit hasonlít az orosz ruletthez, sosem tudhatod mi történik a power gomb benyomása után.
2011. okt. 26. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!