Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Asztali DVD-íróval (Phillips...

Asztali DVD-íróval (Phillips 3600) felvett filmek egyéb lejátszó berendezéssel nem játszható le, se másik dvd olvasóval, se számítógéppel. Valaki találkozott már hasonló problémával? Ez hibának minősül? Első írástól kezdve ezt csinálja.

Figyelt kérdés
2011. nov. 5. 18:06
 1/3 anonim ***** válasza:
Nekem Panasonic asztali merevlemezes DVD íróm van és ugyanígy viselkedik addig, még le nem zárom a lemezt. Szerintem Te csak egyszerűen megírod a lemezt, de nem zárod le. Nézz utána a használati útmutatóban, hogyan kell és meglátod, olvasni fogja más DVD lejátszó is.
2011. nov. 5. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Csak az a probléma, hogy '-R'-s lemezekre írunk, és azokat nem kell lezárni. Automatikusan zárja le. Menübe egyébként ott van, hogy lezárás, de nem lehet kijelölni, maga a DVD-lejátszó nem engedélyezi.
2011. nov. 6. 15:51
 3/3 anonim válasza:
nekem is hasonlo a 'problémám'.bár engem nem zavar.felveszi,lejátsza,kész.nekem megfelel.Sony RDR-GX210
2012. febr. 12. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!