Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Ha a gépet leginkább filmezésr...

Ha a gépet leginkább filmezésre, netezésre használom, akkor elég 320 HDD? Vagy inkább 500?

Figyelt kérdés
2011. nov. 9. 05:52
 1/4 anonim ***** válasza:

Nincs az a vinyó ami be ne telne egyszer, de erre valók a külső egységek.

Nekem a laptopban 120GB vinyó van és elvagyok vele, szóval elég a 320GB egy ideig és az 500GB se lesz elég egy idő után. :)

2011. nov. 9. 06:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Az oké, csak nem tudom, h megéri-e az árkülönbség:D Tudom, hogy sajna nem végtelen:)
2011. nov. 9. 07:42
 3/4 anonim ***** válasza:

szerintem meg bőven elég egy gépbe a 60-120 gigás vinyó

ugyanis minket még arra tanítottak,hogy a gépen igazából csak a programok és a szükséges dolgok legyenek,az összes számunkra fontos cuccunkat pedig soha ne a gépen tartsuk,hanem pl egy külső vinyón

így ha bármi éri a gépet,hát semmi adatunk nem vész oda

2011. nov. 9. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ahogy az előttem lévő mondta és hát ez volt az első hsz értelme is. Vedd a kisebbet és készülj rá egy külső egységre is.
2011. nov. 9. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!