Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Hogyan lehet törölni magam...

Hogyan lehet törölni magam Badoo-ról?

Figyelt kérdés
Sajnos regisztráltam anno( kíváncsiságból) már bánom, nagyon nem tetszik, nem is használom, de millió értesítő e-mail-em jön jelölésekről. Valamiért nem enged törölni...Azt írja hibás a jelszó, pedig biztos, hogy ez a jó. Már nagyon elegem van.

2011. nov. 17. 15:44
 1/6 A kérdező kommentje:
És még az ablakon beírható karakterekre is azt írja rosszul gépelem be. Mintha direkt nem engedné a profiltörlést.
2011. nov. 17. 15:50
 2/6 A kérdező kommentje:
Már vagy háromszor letöröltem magam és sose töröl ki véglegesen. Felháborító komolyan és kapom a sok hülye üzenetet.
2011. nov. 27. 14:19
 3/6 anonim válasza:
52%

Én ezt kaptam emailcímemre:


Badoo-profilodat töröltük.

Jelenleg senki sem nézheti meg profilodat, és adataid 30 napon belül véglegesen törlődnek rendszerünkből. Ha profilodat véletlenül törölted, visszaállíthatod a linkre kattintva:


Profil megmentése


Ez az e-mail része rendszerünk profiltörlési szolgáltatásának. Ha valóban törölni szeretnéd profilodat, kérjük hagyd figyelmen kívül.


Minden jó kívánunk! A Badoo csapata

2012. jan. 3. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Én is megkaptam ezt az e-mailt! Utána mégis több, mint 30 nap után is kaptam e-mailt, hogy Gábor ismerkedni akar velem, hát menjenek a fenébe!
2012. jan. 3. 13:17
 5/6 anonim ***** válasza:
26%

"Én ezt kaptam emailcímemre:


Badoo-profilodat töröltük.

Jelenleg senki sem nézheti meg profilodat, és adataid 30 napon belül véglegesen törlődnek"


Nos én több, mint egy éve többször is töröltem magam, én is megkaptam ezt az üzenetet, ennek ellenére még mindig kapom az értesítéseket. Egyszerűen nem veszek róla tudomást, ennyi.

2012. jan. 12. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
De a k-. anyjukat küldjék nekem a spamjaikat, tele szemetelik a fiókomat, sőt én olyan üziket is kapok, hogy egy ismerősöm írt nekem, nézzem meg, tök idegesítő
2012. jan. 12. 11:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!