Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Mi lehet a probléma ha kifagy...

Mi lehet a probléma ha kifagy a gép és újraindításnál nem tölt be a bios? (bővebben lent)

Figyelt kérdés
Egy olyan problémám lenne, hogy bekapcsolásnál nem tölt be a bios vagy nem is tudom, hogy egyáltalán azzal lenne e a gond mert a monitoron kihozza, hogy; No signal (mintha nem lenne bedugva a monitor) és nem tölt tovább. Van amikor vagy 4-8x kell újraindítani vagy ki be kapcsolni, hogy újra betöltsön. Amikor bejön visszaszámol a bios (helyreállítsa magát gondolom, a sok ki-be ill restartolástol) és betölt a windows. Ezt a problémát már 3 napja tapasztalom eddig ilyen nem volt! Everestet lefuttattam a hőmérséklet 40 C-fok alatt szóval azzal nem lehet a gond. Processzor, videokártya, táp hűtése tökéletesen működik. Semmi előzménye nincs a kifagyásoknak mintha csak gondolna egyet és nem indul be ha meg úgy dönt akkor igen... Már kezd nagyon idegesítő lenni. Várom az ötleteket! :) Előre is köszönöm! (Azt az elemet is kicseréltem az alaplapon mert még azt is mondták, hogy az lehet a baj de sajnos semmit nem változott. A csatlakozókat megmozgattam minden rendben volt. Win XP-m van.)
2011. nov. 23. 17:41
 1/5 anonim ***** válasza:
Pedig az videókártya lesz...nVidia?? az csinál ilyeneket néha..
2011. nov. 23. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Gigabyte ATI Raedon 4650 HD. Még 1 éves sincs.
2011. nov. 23. 17:51
 3/5 A kérdező kommentje:
Igen arra is gyanakodtam ezért kihúztam a kábelt a vidikariból, hogy ne kapjon áramot, a monitor kábelt bedugtam az integrált kártyába és ugyan az volt a helyzet.
2011. nov. 23. 17:53
 4/5 anonim ***** válasza:
Szerintem a táp a szar. Márkája van-e?
2011. nov. 23. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Ez eszembe sem jutott mert kb 2 hónapja valamiért kiment a táp és most lett bele rakva egy másik ami gyengébb és használt. De eddig nem volt vele gond csak most jöttek elő a hibák.
2011. nov. 23. 18:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!