Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek a Sony...

Mi a véleményetek a Sony Ericcson Live with Walkmanról?

Figyelt kérdés

Azt tudom,hogy a füles nem valami jó,de az különösebben nem érdekel,legfeljebb másik füles.De viszont kíváncsi lennék a minőségére tartósságára.Véleményekre,tapasztalatokra lennék kíváncsi!

Üdv!


2011. dec. 2. 21:33
 1/4 anonim válasza:
Szerintem jó kis teló. Bár a beépített walkman lejátszó silány minőség. Kis hangerőn is torzít nem hogy xloud-al. És szerintem a fülessel semmi gond. MixZimp lejátszóval meglepően sok basszust ki lehet belőle hozni. Csak a hangszínszabályt kell jól beállítani. A kamerája egész jó, bár a led vaku nem túl erős. A készenléti idő elvileg 2 nap, nekem folyamatos netezzésel, játékkal és zene hallgatással egy napot bírt. Vannak apróbb hiába, de ellenére szerintem nagyon jó és szerethető telefon.
2011. dec. 3. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a gyors választ!Akkor tulajdonképpen érdemes megvenni 2 év hűséggel?
2011. dec. 3. 23:31
 3/4 anonim válasza:
Igen szerintem érdemes. Én is két év hűségre vettem Telenornál :)
2011. dec. 4. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Én holnap veszem meg valószínüleg nem várok karácsonyig a pénz megvan rá:D
2011. dec. 4. 18:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!