Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Sony Ericsson Xperia Live...

Sony Ericsson Xperia Live with Walkman vagy Nokia 700?

Figyelt kérdés

eljött az idő egy új mobilra és ezt a kettőt vizsgáltam különösebben.A nokia Symban Belle op.rendszerétől félek/féltem, hogy nincs rajta elég alkalmazás, de ismerős telóján ezzel nem volt gond.Kérdés, hogy az Androidos Live-on milyen lehetőségek vannak.(Gondolom jobbak)

Alapvetően elég egyforma a 2 készülék, úgyhogy ha valaki tud valamit valamelyik ellen, kérem szóljon.

És ha tudnátok még ajánlani ezekhez hasonló árú (40-50.000 Ft) mobilt annak örülnék.

Köszi a segítséget!


2011. dec. 12. 20:20
 1/6 anonim ***** válasza:
Androidnál sokkal jobb a helyzet alkalmazások terén. Meg a Live with walkmanban egy újabb generációs proci van.
2011. dec. 12. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:

az xperia mini a legjobb választás 40 ért mivel:

a live with walman rohadtul nem éri meg mert annyi a különmség h. 0,2 collal nagyobb a kijelzője a walkman névnek ne dőjj be most lehet h. van rajta valami cuki kis walmanes skin de nyugi ugyanazt tudja nyújtani a hardver is ugyanaz a játékok is ugyanúgy futnak döntsd el h. a 0,2 collal nagyobb kijelző megér e +tizenakárhányat....nokiát meg semmiképp sem ajánlom mert elavultak nem lehet velük annyi mindent csinálni az android azért szabadabb és többminden van rá.meg nyilván ezeket a mobilokat hardveresn megsem közelíti nem futnak el rajta olyan durva 3d-s alkalmazások. sztem se minit vegyél nagyon megéri nemintha nekem azz lenne mert defym van amit 60 ért vettem, de ha tudom h. 40 ért lesz mini akkor vártam volna picit.

2011. dec. 14. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat.igen tudom több tesztet néztem a Live-ról

csak brand az egész, de nem érdekel.a mini nagyon kicsi a 3"al.És mivel sokkal jobban is néz ki a Live és ti is megerősítettetek benne, azt hiszem az lesz!

Néztem a Defy-t is, csak állítólag gyenge a kamerája, amúgy milyen telefon?Előre is köszi

2011. dec. 14. 20:27
 4/6 anonim ***** válasza:
Nem gyenge a Defy kamerája. Mint egy átlagos telefon kamera. Nem csinál kiemelkedően jó képeket, de olyan rosszakat sem. Amúgy egész jó telefon.
2011. dec. 14. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
tudom h. nem csinál szar képeket de videóból sem megy neki a rendes 720p bár nekem piroslencsés van és megcsináltam rajta a 720 p-t de közel sem olyan minőség mint egy alapból 720p-s teló ezenklívül szomorú h. az összes ilyen xperiával és más 720p képes felvételre alkalmas teloval felvett vidók eggyiklét sem játsza le normálisan csak egy nagy akadás az egész pedig már több alternatív lejátszót is kipróbáltam röviden ennyi a mini az jobb meg nyilván akkor a live is jó csak nem ér annyit szerintem...de ettől még azis jobb vétel mint a defy volt 60 ért nekem.
2011. dec. 14. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen, ma úgy néz ki meg is veszem a készüléket(Live).
2011. dec. 17. 14:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!