Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Gigabyte Ga G33M bios törlése...

Zaka László kérdése:

Gigabyte Ga G33M bios törlése hogy lehetséges? Sürgős

Figyelt kérdés
van egy gigabyte Ga G33M alaplapom, ennek szeretném lenullázni a bioszát, mert el lett állítva a processzornak az energia ellátása.. és így nem kapcsol be még a bioszig sem.. próbálkoztam a clr cmos kis jumperrel de igazából ezt nem nagyon tudtam hasznosítani, mert még csak a sorrendet sem ismerem hogy először kihúzni és clr vagy a gép működése közben vagy valami.. vagy esetleg nincs e billenytűkombináció ha kiveszem a procit.. vagy valami? sürgős lenne :)
2012. jan. 1. 20:58
 1/8 P.O.C. ***** válasza:

Alapból nincs benne jumper(CLR_CMOS), a törléshez néhány másodpercre bele kell helyezni egyet (a gép áramtalanított állapotában).

Legalábbis ezt írja a kézikönyv.

2012. jan. 1. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Teszel rá egy kis pöcköt - jumper- , HDD-hez adnak...
2012. jan. 1. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 P.O.C. ***** válasza:
Bár mondjuk egy csavarhúzóval is rövidre zárhatod, arra a kis időre. :)
2012. jan. 1. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Az óra elemet kivegyem? Van jumperem, szerencsére :)
2012. jan. 1. 21:22
 5/8 P.O.C. ***** válasza:
Nem kell kivenni.
2012. jan. 1. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Siker :D nem vagyok bu.zi.. de imádlak titeket xd :D

próbálkoztam vele mindenhogy resetelni a biost.. de aztán így sikerült a legegyszerűbben.. :)

2012. jan. 1. 21:37
 7/8 anonim ***** válasza:
Örülünk...
2012. jan. 1. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 P.O.C. ***** válasza:
2012. jan. 1. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!