Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Lehetséges, hogy ha nem...

Lehetséges, hogy ha nem jelentkezek be egy weblapra, csak próbálkozok, de a jelszó helytelen, akk más láthatja az ő adatlapjáról az enyémet, úgy mintha bejelentkeztem volna?

Figyelt kérdés
Velem az történt,h probálkoztam bejelntkezni egy oldalra,de nem tudtam belépni az adatlapomra,de más úgy látta,h bejelntkeztem akkor mikor próbálkoztam....közben nem tudtam,mert rossz volt a jelszó,de mégis azt jelezte ki neki...:S....LEHETSÉGES az ilyen???
2012. jan. 3. 13:17
 1/2 Csak 1 GyK user válasza:
Igen, ha vki feltörte azt az adatlapod (felteszem a Facebookról van szó) és megváltoztatta a jelszavad és miközben Te próbáltál belépni, Ő is fent volt a Te profiloddal.
2012. jan. 3. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Nem face,hanem IWIW-en belül csajok és pasik allamazás....De olyan nem lehetséges,h probálkozok belépni,de nem enged,de mégis kijelezze az adatlapomon,h beléptem akkor???tudom,h marhaságnak hangzik...de mégis!
2012. jan. 3. 14:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!