Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Post screen-t, szövegek...

Atyko kérdése:

Post screen-t, szövegek felétől csíkba mennek át a szövegek, és nem látszik, bios-nak is csak negyedét látom. Bios frissítés nem segít. Win7 rendesen fut. Mi a gond vele?

Figyelt kérdés

Összeraktam, és első körben nem bootolt semmiről, pendrivéről és dvd olvasóról próbálkoztam.

Gondoltam frissítek biost, ment is rá a legújabb verzió, utánna elég furcsa dolgokat csinált, visszatoltam az 1.0-as bios-t és minden okés volt.

Felment a win7 minden rendben, egy két játékot kipróbáltam videókat néztem minden korrektül ment, és megy még most is, csak ha kicsit is húzok asrock oc tunerrel akkor fagy a rendszer De beszéljünk inkább a magosításról, mert előtte ilyen problémám nem volt...Felrakom legújabb biost újfent, aztán biosban ugye engedélyeztem az ucc-t hogy oldja a letiltott magot. Gép újraindul, post screen bejön, szépen látszik a 4 magos phenomIgen ám, csak utánna a windows kis zászlócskája bootolás közben elvillódzik a végtelenségig Újraindít bios-ban ucc letilt, minden okés, párszor próbáltam, beláttam hogy a 4. magom nem az igazi Nem is az igazi problémám az hogy nem ment a 4. magom, csak hogy azóta a post screen-em szépen felnagyítódott és a fele sem látszódik a sorok végétől csíkba mosódnak a betűk, a biossal hasonló a helyzet, bootolás-kor, a zászló bal oldalt villog, hál istennek a rendszer már normális méretben hibák nélkül áll fel és működik is.

Memória test nem mutatott semmi hibát, igazából csak a magosítás óta van ez a problémám, azóta nem igazán szereti a cpu a húzást sem, a bios-t hiába frissítem ugyanúgy hibás a post screen és a bios, és úgyanúgy használhatatlan mert kb a bios negyedét látom.

Vga-t ki vettem az sem lehet ludas, igazából nem tudom mi lehet a gond....

Így használom most a gépet, végülis win7 alatt fut most minden rendesen, de azért zavaró ez a dolog egy kissé.... Esetleg van valakinek valami ötlete, mért másztak így el a dolgok?

Köszi!

üdv

alaplap: asrock n68-ge3 ucc

proci: athlon x3 455

memória: Kingston hyperX blue ddr3 1600Mhz

Ati 5770-es vga

500as wd vinyó stb...


2012. jan. 4. 21:39
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!