Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Windows 7 Build 7600 A windows...

Windows 7 Build 7600 A windows ezen példánya nem eredeti! Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Már felraktam pár windows loadert(bár nem biztos hogy jól), és kitöröltem a telepített frissítések közül a buildet, de még mindig ott van a felirat. Kérlek mellőzzétek azokat a válaszokat hogy vegyél eredeti windowst meg Google a barátod.
2012. márc. 6. 19:21
 1/3 anonim ***** válasza:

Tedd azt hogy szétnézel és SP1-et keress auto loaderrel

asszem 9in1

2012. márc. 6. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Megnyitod a parancssort.(cmd) bemásolod ezt:slmgr -rearm a gépet kikapcsolod majd be.Ezzel kapsz újabb 30 napos próbaverziót.Na és ha ez meg van próbálkozz valami értelmes loader-rel.
2012. márc. 6. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat! Első válaszoló: rákerestem a arra a valamire amit írtál (nem tudom pontosan mi az), és valami 4.4 GB dolgot talált.

2. válaszoló: Azt írja a gép hogy: Hozzáférés megtagadva: emelt szintű hozzáférés szükséges.(pedig rendszergazda vagyok)

2012. márc. 7. 15:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!