Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » A Sajátgépen belül a mappabeál...

A Sajátgépen belül a mappabeállításoknál valamit annyira félrenyomtam, hogy dupla kattintásra nem megnyitni akarta, hanem keresni. Hogy lehet visszaállítani?

Figyelt kérdés
A Sajátgépen belül a mappabeállításoknál valamit annyira félrenyomtam, hogy dupla kattintásra nem megnyitni akarta, hanem keresni. Ezt úgy sikerült kijátszani, hogy most már dupla kattintásra megnyitja, de mindig új ablakot nyit. Hogy hogy lehet visszaállítani az eredetire (újratelepítés nélkül)?

2012. ápr. 1. 13:49
 1/3 anonim ***** válasza:
Az eszközökben- mappabeállításai- általános- kattintás- itt bejelölöd dupla kattintásra megnyit. /XP-re írtam/
2012. ápr. 1. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Ez be van jelölve :( Ennek ellenére külön ablakban nyílik meg :(
2012. ápr. 2. 08:42
 3/3 anonim ***** válasza:
Akkor még ugyanott az eszközökben - állítsd át,Mappák tallózása- Minden mappa ugyanabban az ablakban nyílik meg. Ezt jelöld be, és mentés. Remélem így már jó lesz. üdv.
2012. ápr. 2. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!