Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Melyik a legjobb márka laptopo...

Melyik a legjobb márka laptopok körében? Acer, Dell, Sony, Toshiba?

Figyelt kérdés

Szempontok:

-megbízhatóság

-élettartam

-minőség

stb...


2012. ápr. 18. 14:39
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
a 250-400 ezer Ft-os kategóriában, a DELL és a HP
2012. ápr. 18. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 legendavagyok01 ***** válasza:
100%

Ha csak ezek közül kell választani, akkor az Acer-rel van a legtöbb probléma (nem én mondom, a statisztika), de ez sem releváns a többihez képest. Dell, Toshiba oké, a Sony is, csak az mindig túl van árazva (nem csak a laptop, minden).

Én azért még mindenképp az ajánlott kategóriába venném a Lenovo-t (nagyon is) és a HP-t, Asus-t is.

Bár általánosságban igaz, hogy az árak növekedésével együtt jár a minőségibb anyag, jobb felépítés.

2012. ápr. 18. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim válasza:
9%
Apple
2012. ápr. 18. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
69%

Eléggé kategória (illetve ár) függvénye.


Alsó kategóriában Acer, Asus, Dell

Közép kategóriában Dell,Toshiba,Acer,Asus

Felső kategóriában Lenovo,HP,Sony,Dell


Acer laptopok nem olyan rosszak, hidd el. Családban három is van, évek óta semmi bajuk. Az Acernek mondott eMachines-t viszont nem szabad megvenni.

HP-ból és Toshiba-ból csak a közép és felső kategóriát szabad venni, az olcsó HP és Toshiba gépek nem túl jók.

Lenovo az gyakorlatilag IBM, ennek megfelelően jó minőség, Dell szintén az minden kategóriában.

Sony az egyik legjobb minőségű laptopot gyártja, de az ára nagyon meredek.


Amúgy meg... nincs olyan, hogy "legjobb", mert minden gyártónak vannak jobb és rosszabb szériái.

2012. ápr. 18. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm. Sokat segítettetek :)
2012. ápr. 19. 12:20
 6/11 A kérdező kommentje:

[link]


*Hát én ezt néztem ki magamnak..csak a grafikus kártyával nemigazán békülök ki..

2012. ápr. 19. 12:28
 7/11 anonim válasza:
Nekem HP van és nagyon tetszik eddig semmi baj nem volt vele. kb 8-9 hónapja van meg:)
2012. ápr. 19. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Tudnátok ajánlani egy laptopba (toshiba tecra s11) való 40-50000ft körüli videó kártyát?
2012. ápr. 26. 22:47
 9/11 anonim ***** válasza:

A sony-k csak akkor jók, ha nagyon drágát veszel belőle.


tud a Sony is gagyit gyártani sajnos.


A dell viszont verhetetlen. Hiába U.S.A


Toshiba is jó, de szerintem azt is hamisítják már minta sony-t vagy gyártják már mindenhol.

2012. máj. 22. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

A HP az mióta jó?

180 ezrért vettem egy HP laptopot és full gagyi.

Egy internetes hirdetés is megdolgoztatja, egyből 85 fok, hűtővel 70-75 és akkor csak netezek.

A vinyója eléggé romlott, kékhalála is volt már sok... Én senkinek nem ajánlok HP-t.

2013. nov. 30. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!