Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Hogyan lehet Apple Iphone...

Hogyan lehet Apple Iphone 3GS-el HD-ba videót venni?

Figyelt kérdés
Korábban mutatta egy barátom ahogy HD-val vesz a 3GS-ével, és kerestem a neten leírásokat, de mind elavult linkekre hivatkozik. Jailbreak-olva van a készülékem és szeretném valamilyen módon HD felvételre bírni, tudna valaki segíteni? Friss IOS van rajta.

2012. júl. 23. 13:04
 1/4 anonim ***** válasza:
Sehogy , csak a 4S tud HD (1080p)-t felvenni
2012. júl. 23. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Hivatalosan igen, de a 3GS-el is lehet venni ha JB-elve van a telefon és megfelelő beállítások/program mellett képes. Saját szememmel is láttam korábban, viszont ahogy írtam az a leírás már nem él. Ezért kérdezem hátha valaki tudna segíteni.
2012. júl. 23. 14:29
 3/4 anonim ***** válasza:

Használj Google-t!

Nem hiszem el, hogy mindegyik link halott.

[link]

2012. júl. 23. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Használtam google-t, és mindegyik olyan leírást tartalmaz ami korábbi IOS-hez készült, vagy a program nem él már. Ezért tettem fel a kérdést hogy valaki tudna-e segíteni.

A segítség meg jelen esetben a google linkjénél bonyolultabb.


Minden esetre köszönöm neked is.

2012. júl. 23. 22:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!