Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » A PKR poker játék ingyenesen...

A PKR poker játék ingyenesen játszható?

Figyelt kérdés

#póker #online #PKR #online poker ingyen
2012. aug. 23. 11:11
 1/4 AtthysKA válasza:
Játszhatsz játékpénzben is, de akár valódi pénzes freerollokon is indulhatsz ingyen, ahol valódi pénzt is nyerhetsz... tegyük hozzá ebből nem lesz milliomos senki...
2012. aug. 24. 06:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
van jobb pókerszoftver is, az én véleményem szerint legalábbis a pokerstars ( nem akarok reklámot csinálni neki) sokkal jobb, és ingyenesen letölthető, és játékpénzben is játszhatsz. Sok szerencsét.
2012. aug. 25. 01:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat
2012. aug. 25. 10:48
 4/4 anonim válasza:
Ha freeroll-ozni akarsz akkor szerintnem nem a pokerstars a legjobb.. egyébként én is azt szeretem meg azon játszom, de az everesten jobb freeroll-ok vannak, nagyobb nyeremény alappal.. ;D
2012. szept. 22. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!