Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Mi a teendő? Windows Update...

Mi a teendő? Windows Update hiba. A többi lent.

Figyelt kérdés
Eredeti Windows 7 Professional-om van. Az utóbbi két hétben minden egyes bekapcsolásnál/leállításnál 2 frissítést talál...mindig ugyanazokat és leállításnál telepíti is őket...Mit tehetek az ügy érdekében hogy ne telepítse minden nap ugyanazokat? Előre is köszönöm a választ. :)
2012. szept. 15. 19:22
 1/3 Mr. V. ***** válasza:
Kapcsold ki az automatikus frissítést a gépen vagy nézd meg hogy a rendszernaplóban, hogy milyen hibával áll le a telepítés (pl. nincs elég hely, újabb verzió van jelen, stb.).
2012. szept. 15. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Utánanéztem...mindegyik telepítés sikeres volt. Kikapcsolni viszont nem szeretném mert naprakészen szeretném tartani a gépet...csak egy gond van: ez a két frissítés amit már vagy 20-szor feltelepített de mintha mi sem történt volna, minden nap újra meg újra telepíti. Erre nem lehetne valami megoldást találni? Engem személy szerint nagyon idegesít. Szeretnék ötleteket vagy valami konkrét megoldást. Előre is köszi.
2012. szept. 15. 20:03
 3/3 anonim ***** válasza:
Nekem is ugyanezt csinálja már vagy 3 hete, sikerült megoldanod?
2013. ápr. 3. 01:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!